• Esterházy - kiállítás iskolánkban

Gróf Estreházy János születésének 120. évfordulója alkalmából kiállítást szerveztünk iskolánkban, mely bemutatja a mártír politikus életútját. Köszönönjük a lehetőséget a nagymegyeri 23. számú Arany János cserkészcsapatnak

• SZALAGAVATÓ 2021

Minden végzős diák talán legjobban várt iskolai ünnepe a szalagavató.

A járványhelyzeti intézkedések várható szigorítása miatt az idei szalagavatót előrehoztuk, hogy negyedikes diákjaink ne maradjanak le róla.

• Tanévnyitó 2021/2022

" Olyan lesz a jövő, mint a ma iskolája. "

"Az alma mater meghatározó szerepet tölt be minden ember életében. Az a hely, ahol a diák felnőtté érik, ahol meghatározó tudásra, alapismeretekre tesz szert, megtanul önállóan gondolkodni, véleményt formálni, ahol szót fogad és lázad szabadságra vágyva. Az alma materben meghatározó tanáregyéniségek tanitanak, örök barátságok köttetnek feejthetetlen élményekre tesz szert diák és tanár egyaránt." - idézet az igazgatónő beszédéből.

• ...Bíró Ildikó tanárnő...

Mély megrendüléssel fogadtuk a hírt, hogy nyugalmazott kolléganőnk, Bíró Ildikó földrajz – matematika szakos tanárnő, elhunyt.Aki ismerte és szerette, szenteljen emlékének egy néma pillanatot!

• Gymnázium Ármina Vámbéryho s VJM - Vámbéry Ármin Gimnázium
      • vamberygimnazium@gmail.com