• Angol, német, olasz és spanyol nyelvek oktatása
        • Átlátható szintrendszer
          • kezdő (A1)
          • újrakezdő (A2)
          • középhaladó (B1)
          • haladó (B2)
          • felsőfokú (C1)

           

        • Csoportok - Zadelenie do skupín
        • Még lehet jelentkezni:

          Az iskola titkárságára kérem eljuttatni a kitöltött kinyomtatott jelentkezési lapot.prihlaska_do_JS.docx

          A csoportszétosztás itt megtekinthető: Kurzy_2021_JSDS_vegleges.docx

           

           

           

        • Hogyan történik a csoportokba való besorolás?
        • Szintfelmérő teszt a B1,B2 és C1 tanfolyamok iránt érdeklődők számára 2021. augusztus 27-én és 2021. szeptember 10-én a gimnázium első emeletén. Kérjük Önöket, hogy legyenek az iskola aulájában a tesztírás előtt- 15.45-ig.  

          A szintfelmérő tesztet kiváltja a nyelviskola által kiadott tanúsítvány, melyet 2021. szeptember 6-ig kell leadni az iskola titkárságán.

          Az A1 és az A2 tanfolyamok iránt érdeklődőket automatikusan besoroljuk tesztírás nélkül.

        • Árjegyzék a 2021/2022- es tanévre
        • Diákok számára - beiratkozási díj: 49,78 Eur, tandíj: 99,56 Eur / tanév

          Felnőttek számára - beiratkozási díj: 109,03 Eur, tandíj: 218,06 Eur / tanév

          A fizetéssel kapcsolatos további információk -

          IBAN: SK06 8180 0000 0070 0049 7442

          Var. symbol: rodné číslo poslucháča

          Konštantný symbol: 0308

          Poznámka: Meno poslucháča

           

           

           

        • Fontos dátumok
        • Jelentkezni 2021. szeptember 12-ig lehet, az űrlap kitöltésével

          Az ünnepélyes tanévnyitó 2021. szeptember 7-én  17.00 órakor kezdődik az iskola aulájában.

          A tanfolyamok 2021. szeptember 13-án kezdődnek.

          A csoportbeosztást és az órarendet a tanévnyitón tudatjuk Önökkel.

           

           

        • Kurz: 2. ročník mladší žiaci (A1)

          Vyučujúci: Mgr. Éva Takács

          Vyučovacie dni: streda -piatok 14.00-15.30

          1.Fucsek Emily

          2.Nagy Alex Istvan

          3.Léna Ádám

          4.Cserepes Mark

          5.Sandal Flórián

          6.Takácsová Emma

          7.Pódaová Kristína

          8.Fehérová Isabelle

          9.Sárközi Jázmin

           

          Kurz: 3. ročník mladší žiaci (A2)

          Vyučujúci: Mgr. Éva Takács

          Vyučovacie dni:  streda-piatok 15.30-17.00

          1.Nagy Lilla

          2.Saha Boglarka

          3. Noela Roberta Szalayová

          4. Zsemlye Mark

          5.Csandalova Monika

          6.Sanka Patrik

          7.Csoka Léna Edina

          8.Janoska Árpád Manuel

          9.Kalmár István Bendegúz

          10. Horvath Sofia

          Kurz: 4. ročník starší žiacia (B1)

          Vyučujúci: Mgr. Éva Takács

          Vyučovacie dni: streda -piatok 14.00-15.30

          4.ročník streda- piatok 17.00-18.30

          1.Szelle Tamás

          2.Horvath Emese Sára

          3.Csiba Csenge

          4.Antal Ármin

          5.Tóth Márk

          6.Vénová Liliána

          7.Mucska Attila Dániel

          8.Kovács Zoltán

           

           

          Kurz: 3. ročník mladší žiaci (02/03-A2)

          Vyučujúci: Mgr. Konkoly Attila

          Vyučovacie dni: Pondelok – Streda 14.30 – 16.00

          1. Adiaba Bondoa Beril
          2. Bartal Ákos Zalán
          3. Domonkos Márk Barnabás
          4. Fehér Linda
          5. Farkas Tímea
          6. Gaál Krisztián
          7. Hennel Marcus
          8. Hodossy Zoltán
          9. Pócs Krisztián
          10. Pócsová Nikola
          11. Riedl Roland
          12. Sáha Kitti
          13. Sánka Patrik
          14. Világi Boglárka
          15. Zajonc Daniel

          Kurz: 4. ročník starší žiaci (02/05 B1)

          Vyučujúci: Mgr. Attila Konkoly

          Vyučovacie dni: Utorok – Štvrtok 14.30 – 16.00

          1. Baranyai Alex
          2. Bognár Noémi
          3. Cserepes Nikolas
          4. Fekete András
          5. Horvárth Dávid
          6. Kiss Zsófia
          7. Koszorús Hanna Lujza
          8. László Zoé
          9. Sátor Bálint András
          10. Sebők Dávid
          11. Polák Zalán
          12. Tóth Márk
          13. Fehér Noémi
          14. Koráb Laura
          15. Sárközi Dominika

          Kurz: 5. ročník starší žiaci (B2)

          Vyučujúci: Mgr. Attila Konkoly(02/06) Mgr. Tornóci Tibor(03/07)

          Vyučovacie dni: Utorok –Štvrtok 15.00 – 16.30 (T.T.)

          1. Tibenszká Lilla
          2. Bugár Viktória
          3. Dusa Zsófi
          4. Kovács Ferenc Dániel
          5. Huber Enikő
          6. Hozák Máté
          7. Jakus Vanessa
          8. Keszegh Anna
          9. Kollár Kitti
          10. Kósa Lilla
          11. Kölesová Noémi
          12. Sekáč Rebeka
          13. Szabó Bianka
          14. Tóthová Alexandra
          15. Végh Boglárka
          16. Végh Botond
          17. Horváth Viktória
          18. Kollár Kitti

           

          Kurz: 6. ročník starší žiaci (02/08 C1)

          Vyučujúci: Mgr. Attila Konkoly

          Vyučovacie dni: Utorok – Štvrtok 16.30 – 18.00

          1. Bábicsová Liliána
          2. Dakóová Petra
          3. Domonkos Márk
          4. Domonkos Nóra
          5. Gajdošík Adam
          6. Berceliová Emma
          7. Pálos Dávid
          8. Kironská Lili
          9. Kitka Emma
          10. Klempová Laura
          11. Kohel Zoltán
          12. Kováčová Jazmin
          13. Lentulay Orsolya
          14. Plavy Peter
          15. Szabó András
          16. Zajonc Attila
           

          Kurz: 6. ročník starší žiaci (02/08 C1)

          Vyučujúci: Mgr. Csilla Nagy

          Vyučovacie dni: Utorok – Štvrtok 15,00 – 16,30

          1. Hržič Patrik
          2. Izsmán Boglárka
          3. Kozmová Viktória
          4. Csörgő Karin
          5. Maťo Noé
          6. Maťo Sofia
          7. Novotná Alma
          8. Soós Bertalan
          9. Lipovszky Krisztina
          10. Rácz Gábor
          11. Lénárt Marcela

           

          Kurz: Nemecký jazyk

          Vyučujúca: Mgr. Csehová Marta

          Vyučovacie dni: utorok-štvrtok 15.00 – 16.30

          1. Bartal Ákos Zalán
          2. Heller Hanna
          3. Sánka Patrik
          4. Diószegi Csila
          5. Horváth Ádám
          6. Rigó Áron
          7. Márkus Boglárka

          Kurz: Anglický jazyk – dospelí

          Vyučujúci: Mgr. Tornóci Tibor

          Vyučovacie dni: utorok-štvrtok 16.45 – 18.15

          1. Takács Tímea
          2. Lengyel Tibor
          3. Hanesz Peter
          4. Fulajtár Peter
          5. Karácsony Magdaléna
          6. Phdr. Póda Éva
          7. Berceli Martin
          8. Tóthová Mária
          9. Tibernszká Diana
          10. Doráková Ildikó
          11. Koráb Krisztina
          12. Nagyová Ágnes
          13. Vízváry Daniela
          14. Varjú Mária

           


           

          NYELVISKOLÁNKRÓL néhány szóban…

          azaz mire is számíthatsz, ha a nyelviskolánkat  választod:

          Angol, német, spanyol, olasz nyelvtanfolyamokat indítunk szeptembertől.

          Általános és nyelvvizsga felkészítő tanfolyamok várják az érdeklődőket.

          átlátható szintrendszer

          • kezdő (A1)
          • újrakezdő (A2)
          • középhaladó (B1)
          • haladó (B2)
          • felsőfokú (C1)

          További előnyeink:

          • kis létszámú csoportok
          • felkészült, képzett, dinamikus tanárok
          • ingyenes szintfelmérés, képzési tanácsadás
          • vidám, jó hangulatú órák
          • modern, multimédiás tantermek.

          Hogyan tudok jelentkezni?                A jelentkezési űrlap itt található.

          Jelentkezz most!

      • További információk:

      • Szintfelmérő teszt a B1,B2 és C1 tanfolyamok iránt érdeklődők számára 2021. szeptember 10-én a gimnázium első emeletén. Kérjük Önöket, hogy legyenek az iskola aulájában a tesztírás előtt- 15.45-ig.  

        A szintfelmérő tesztet kiváltja a nyelviskola által kiadott tanúsítvány, melyet 2021. szeptember 6-ig kell leadni az iskola titkárságán.

        Az A1 és az A2 tanfolyamok iránt érdeklődőket automatikusan besoroljuk tesztírás nélkül.

        A nyelviskola  ünnepélyes tanévnyitója 2021. szeptember 7-én, 17.00 órakor kezdődik.

        A tanfolyamok 2021. szeptember 13-án kezdődnek.

        A csoportbeosztást és az órarendet a tanévnyitón tudatjuk Önökkel.

        A beiratkozási díjat és a tandíjat Nagyszombat megye 16/2008 sz. Általános érvényű rendelete szabályozza és határozza meg.

        ÁRJEGYZÉK A 2021/2022- ES TANÉVRE

        Diákok számára                   Beiratkozási díj: 49,78 Eur, Tandíj: 99,56 Eur

        Felnőttek számára               Beiratkozási díj: 109,03 Eur, Tandíj: 218,06 Eur

         

        a fizetéshez szükséges adatok: 

        IBAN: SK06 8180 0000 0070 0049 7442

        Variabilný symbol: /rodné číslo poslucháča/

        Konštantný symbol: 0308

        Poznámka: Meno poslucháča

    • Kontakty

      • Gymnázium Ármina Vámbéryho s VJM - Vámbéry Ármin Gimnázium
      • vamberygimnazium@gmail.com
      • 421908201989 031-59129-00 - központ - sekretariát -11 - porta - vrátnica -12 - könyvelési részleg - úsek účtovníctva -17 - igazgatóhelyettes - zástupca riaditeľa -26 - személyzeti részleg - mzdové oddelenie -29 - gazdasági felelős - ekonómka -77 - igazgató - riaditeľ 031-552-2586 - iskolakonyha
      • Nám. sv. Štefana 1190/4 Dunajská Streda 92936
      • https://www.facebook.com/vamberygimi
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje