• XXIV. Szülői bál

Értesítjük az érdeklődőket, hogy 2018. november 17-én ismét (24. alkalommal) megrendezésre kerül a hagyományos szülői bál, melynek helyszíne - idén is - a Vámbéry Ármin Gimnázium épülete.A jegy ára ebben az évben is 17 euró, az összeg tartalmazza a bál költségeit, fogadó italt és aperitifet, 2 vacsorát, üdítőt, bort, kávét és süteményt. A zenét a Rió együttes (Laci és Shopa) szolgáltatja.Mindenkit szeretettel várunk! :)

• XXIV. Szülői bál
        • Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság

Az Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság felvidéki döntőjében Komáromban diákjaink ezúttal is kiváló eredményeket értek el. Asztaliteniszben: felvidéki bajnok Balogh Balázs, Novotná Karina a 3. helyen, Bögi Ágnes a 4. helyen végzett.
            Sakkban szintén bajnok Varga Veronika.
            Gratulálunk! 🙂

• Mezei futás 2018 - kerületi forduló

Pőstyényben került megrendezésre a mezei futóverseny kerületi döntője. Agh Rebeca a 4. helyet, Karácsony Eszter a 6. helyet szerezte meg, Zsákovics Sára pedig a középmezőnyben végzett. Csoportként lányaink kerületi harmadikok lettek. Felkészítő tanár: Straka Mária.

Gratulálunk! 🙂

• Mezei futás 2018 - kerületi forduló