A Gazdasági és Szociális Reformok Intézete (Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy) közzétette az egyes oktatási
intézmények sorrendjét.

Születés- és névnapok

Dnes (Szombat 20.9.2014)
Nagy Réka (IV. O)
Szűcs Rebeka (I. A)
Holnap (Vasárnap 21.9.2014)
Marczell Rebeka Rosa (I. B)
Varga Sándor (III. O)
Holnapután (Hétfő 22.9.2014)
Csóka Zalán (I. B)
Horony Zsófia (II. O)
Öllős Péter (II. B)

Statistics

Látogatók száma: 1967063

Vámbéry Ármin Gimnázium

ÜDVÖZÖLJÜK ISKOLÁNK HONLAPJÁN!

VÍTAME VÁS NA WEBOVOM SÍDLE NAŠEJ ŠKOLY!

Újdonságok

• Össz-szülői értekezlet

Értesítjük a tisztelt szülőket, hogy 2014. szeptember 25-én (csütörtökön), 16:00 órakor össz-szülői értekezletet tartunk a gimnázium ebédlőjében, ezt követően pedig az első, ill. végzős osztályok számára osztály szülői értekezletekre kerül sor az egyes osztályok tantermeiben

Köszönjük megjelenésüket.

• Tanévnyitó 2014/15

Értesítjük a gimnázium diákjait, a kedves szülőket és minden érdeklődőt, hogy a 2014/15-ös tanév megnyitója az iskola melletti sportpályán kerül megrendezésre 2014. szeptember 2-án, 9:00 órai kezdettel.

Az ünnepségre mindenkit szeretettel várunk.

• Gazdasági és Szociális Reformok Intézete (Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy) közzétette az egyes oktatási intézmények sorrendjének legfrissebb változatát. Eszerint a Vámbéry Ármin Gimnázium a szlovákiai magyar tannyelvű intézmények közül az 1. helyet foglalja el. (Bővebben: itt)

• Az alapiskolás lányok kategóriájában megrendezett floorball országos döntőjében lányaink 4. helyezést értek el. A csapat tagjai: Reszutyík Orsolya – Karácsony Eszter, Gráfel Boglárka, Gajdosík Rebeka, Szűcs Rebeka, Nagy Réka, Balogh Anna, Tóth Csilla, Matus Fanni, Koszorús Csenge, Horony Zsófia, Patócs Natasa, Tóth Anna.

• Kémiai olimpia - kerületi forduló (C-kategória)

A kémiai olimpia C-kategóriájának kerületi fordulóján Németh Friderika a 3. helyet szerezte meg. A versenyen Boráros Márton a 4. helyen végzett. (Részletes eredménylista itt található.)

• Matematikai olimpia - Z6-kategória

A matematikai olimpia Z6-kategóriájában Varga Csilla 3. helyezést ért el. Ugyanezen a versenyen Dohorák Eszter a 4. helyen végzett.

Gratulálunk!   yes

• A földrajzi olimpia országos fordulójában Eperjesen (Prešov) Karácsony Eszter 3. helyezést ért el.
    A teljes eredménylista itt található.
    Gratulálunk!   yes

• A Katedra által meghirdetett „Az én édesanyám” esszéíró pályázaton Gaál Éva 1. helyezést ért el. A teljes eredménylista megtekinthető az alábbi hivatkozásra kattintva. A pályázati munka itt olvasható.
    Gratulálunk!   yes

• Nemzetközi és országos evezőpados verseny

A nemzetközi evezőpados bajnokság 2013/14-es idényében a gimnázium csapata a 3. helyen végzett. Az evezőpados verseny országos fordulójában iskolánk csapatai 3., 4. és 7. helyezést szereztek. A 3. helyezett csapat tagjai: Zsoldos Petra, Lukács Regina, Hájos Evelin, Fegyveres Orsolya.

• Matematikai olimpia - kerületi forduló

matematikai olimpia kerületi fordulójának „C” kategóriájában Öllős Péter 1. helyen végzett. A verseny „B” kategóriájában Lukovics Ádám 3. helyezést ért el.

Újdonságok

• Gymnázium Ármina Vámbéryho s VJM - Vámbéry Ármin Gimnázium
    Nám. sv. Štefana 1190/4 Dunajská Streda
  • 031-59129-00 - központ - sekretariát
    -11 - porta - vrátnica
    -12 - könyvelési osztály - úsek účtovníctva
    -13 - biológiai kabin - biologický kabinet
    -14 - fizikai kabin - fyzikálny kabinet
    -16 - tanári - zborovňa
    -17 - igazgatóhelyettes - zástupca riaditeľa
    -18 - archívum - archív
    -20 - nyelvi kabin, 3. emelet - jazykový kabinet, 3. posch.
    -23 - kazánház - kotolňa
    -24 - fotokabin - fotokabinet