A Gazdasági és Szociális Reformok Intézete (Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy) közzétette az egyes oktatási
intézmények sorrendjét.

Születés- és névnapok

Dnes (Szerda 30.7.2014)
Horváth Tamás (I. B)
Stemmer Gergely (IV. B)
Holnapután (Péntek 1.8.2014)
Szelle Vivien (II. B)

Statistics

Látogatók száma: 1902634

Vámbéry Ármin Gimnázium

AZ ISKOLA ÖSSZES DIÁKJÁNAK, TANÁRÁNAK ÉS ALKLALMAZOTTJÁNAK

KELLEMES NYÁRI SZÜNIDŐT KÍVÁNUNK!

Újdonságok

• Az alapiskolás lányok kategóriájában megrendezett floorball országos döntőjében lányaink 4. helyezést értek el. A csapat tagjai: Reszutyík Orsolya – Karácsony Eszter, Gráfel Boglárka, Gajdosík Rebeka, Szűcs Rebeka, Nagy Réka, Balogh Anna, Tóth Csilla, Matus Fanni, Koszorús Csenge, Horony Zsófia, Patócs Natasa, Tóth Anna.

• Kémiai olimpia - kerületi forduló (C-kategória)

A kémiai olimpia C-kategóriájának kerületi fordulóján Németh Friderika a 3. helyet szerezte meg. A versenyen Boráros Márton a 4. helyen végzett. (Részletes eredménylista itt található.)

• Matematikai olimpia - Z6-kategória

A matematikai olimpia Z6-kategóriájában Varga Csilla 3. helyezést ért el. Ugyanezen a versenyen Dohorák Eszter a 4. helyen végzett.

Gratulálunk!   yes

• A földrajzi olimpia országos fordulójában Eperjesen (Prešov) Karácsony Eszter 3. helyezést ért el.
    A teljes eredménylista itt található.
    Gratulálunk!   yes

• A Katedra által meghirdetett „Az én édesanyám” esszéíró pályázaton Gaál Éva 1. helyezést ért el. A teljes eredménylista megtekinthető az alábbi hivatkozásra kattintva. A pályázati munka itt olvasható.
    Gratulálunk!   yes

• Nemzetközi és országos evezőpados verseny

A nemzetközi evezőpados bajnokság 2013/14-es idényében a gimnázium csapata a 3. helyen végzett. Az evezőpados verseny országos fordulójában iskolánk csapatai 3., 4. és 7. helyezést szereztek. A 3. helyezett csapat tagjai: Zsoldos Petra, Lukács Regina, Hájos Evelin, Fegyveres Orsolya.

• Matematikai olimpia - kerületi forduló

matematikai olimpia kerületi fordulójának „C” kategóriájában Öllős Péter 1. helyen végzett. A verseny „B” kategóriájában Lukovics Ádám 3. helyezést ért el.

• Infoprog - országos informatikai verseny

Az Infoprog országos informatikai verseny programozói kategóriájában a gimnázium csapata (László Tamás és Öllős Péter) 3. helyezést ért el.

Gratulálunk!   yes   (Részletes eredménylista alább.)

• Országos floorball döntő - idősebb lányok

A floorball bajnokság országos döntőjén az idősebb lányok korosztályában iskolánk csapata 6. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Baári Dóra, Tóth Bianka – Bachman Szabina, Kántor Petra, Nagy Beatrix, Laczkó Klára, Fehér Anna, Póda Júlia, Boráros Lilla, Szűcs Rebeka,Kántor Evelin, Bíró Sára, Domonkos Bianka, Varga Dominika.

• Szülői értekezlet

Értesítjük a tisztelt szülőket, hogy 2014. április 15-én (kedden), 16:00 órakor osztályszülői értekezleteket tartunk az egyes osztályok tantermeiben.

Szeretettel várjuk megjelenésüket.   smiley

Újdonságok

Kapcsolat

• Gymnázium Ármina Vámbéryho s VJM Dunajská Streda - Vámbéry Ármin Gimnázium Dunaszerdahely
    Nám. sv. Štefana 1190/4 Dunajská Streda
  • 031-59129-00 - központ - sekretariát
    -11 - porta - vrátnica
    -12 - könyvelési osztály - úsek účtovníctva
    -13 - biológiai kabin - biologický kabinet
    -14 - fizikai kabin - fyzikálny kabinet
    -16 - tanári - zborovňa
    -17 - igazgatóhelyettes - zástupca riaditeľa
    -18 - archívum - archív
    -20 - nyelvi kabin, 3. emelet - jazykový kabinet, 3. posch.
    -23 - kazánház - kotolňa
    -24 - fotokabin - fotokabinet