Vasárnap 2016.05.01.

Menü:

Érettségi - országos eredmények

Tudtad?

A 2015/16-os tanévben az oktatás 191 napig tart.
A további napok a következőképpen oszthatók fel:
- 43 szombat,
- 43 vasárnap,
- 24 nap évközi szünidő (ebből 6 ünnepnapra esik),
- 3 nap állami ünnep,
- 62 nap nyári szünidő.

Születés- és névnapok

Dnes (Vasárnap 1.5.2016)
Bölcs Vanessza (I. B)
Szabó Tamara (IV. B)
Holnapután (Kedd 3.5.2016)
Gróff Alexandra (I. B)

Naptár

Statisztika

Látogatók száma: 2954427

Vámbéry Ármin Gimnázium

 

ÜDVÖZÖLJÜK ISKOLÁNK HONLAPJÁN!

VÍTAME VÁS NA WEBOVOM SÍDLE NAŠEJ ŠKOLY!

Újdonságok

  • A matematikai olimpia kerületi fordulójában Karácsony Eszter az 1. helyezést szerezte meg.
    Ugyanezen a versenyen Tóth Bálint a 4. helyen végzett.
    Gratulálunk!   yes

  • A „Föld napja” alkalmából az idén is megszervezzük az előző években nagy népszerűségnek örvendő papírgyűjtést. A hulladékpapír begyűjtése az iskola udvarán elhelyezett konténereknél lesz, 2016. április 25 és 29. között, naponta 7:30 és 15:00 óra között.

  • A kézilabda járási döntőjében a gimnázium fiúcsapata az 1. helyet szerezte meg, és továbbjutott a kerületi döntőbe.
    Gratulálunk!   yes
    A csapat tagjai: Gosztonyi József, Horváth Máté – Dömény Gergely, Horváth Mátyás, Horváth Levente, Bénes Kristóf, Csörgei Levente, Mészáros Csongor, Juhos Márk.

  • Az alapiskolás kategóriában megrendezett járási döntőben fiú- és lánycsapatunk is az 1. helyen végzett. Mindkét csapat továbbjutott a kerületi döntőre.
    Gratulálunk!   yes
    A csapatok tagjai:
    Fiúk - Varga Sándor, Nagy András, Lakky Péter, Karácsony Gyula, Mintchev Borisz István, Dömény Máté, Farkas Bálint, Cseh Dominik, Lakatos Bálint, Marton Máté, Huszárik Dávid, Dohorák Bence Sándor.
    Lányok - Reszutyík Orsolya, Sulytner Vivien, Patócs Natasa, Matus Fanni, Tóth Csilla, Varga Csilla, Koszorús Csenge Sára, Dohorák Eszter, Lelkes Ágnes, Horony Zsófia, Agh Rebeka, Závoczki Kitti, Hervay Klaudia, Klimek Lilla.

  • A földrajzi olimpia „Z” kategóriájának kerületi fordulójában Karácsony Eszter a 2. helyet szerezte meg, és továbbjutott a besztercebányai országos döntőbe.

    Gratulálunk!   yes

  • A Szép magyar beszéd kerületi döntőjében Podráczky Gergely az 1. helyen, Karácsony Laura pedig a 3. helyen végzett. Mindkét diákunk továbbjutott a kassai országos döntőre.

  • Az Implom József Helyesírási Verseny Kárpát-medencei döntőjében Marczell Krisztina a 9. helyet szerezte meg, és ezzel a legjobb felvidéki helyesírónak bizonyult.

    Gratulálunk!   yes

  • A földrajzi olimpia „Z” kategóriájában (számítógépes kategória) Karácsony Eszter az 1. helyet szerezte meg, és továbbjutott a verseny következő fordulójába.
    Gratulálunk!   yes

  • A Matematikai olimpia járási fordulójában Nagy András az 1. helyet szerezte meg, és továbbjutott az olimpia kerületi fordulójába.

    Gratulálunk!   yes

  • A Földrajzi olimpia járási fordulójában Karácsony Gyula az 1. helyen végzett, és továbbjutott a verseny kerületi fordulójára.

    Gratulálunk!   yes

Újdonságok

Kapcsolat

  • Gymnázium Ármina Vámbéryho s VJM - Vámbéry Ármin Gimnázium
    Nám. sv. Štefana 1190/4 Dunajská Streda
    92936
  • 031-59129-00 - központ - sekretariát
    -11 - porta - vrátnica
    -12 - könyvelési részleg - úsek účtovníctva
    -13 - biológiai kabin - biologický kabinet
    -14 - fizikai kabin - fyzikálny kabinet
    -16 - tanári - zborovňa
    -17 - igazgatóhelyettes - zástupca riaditeľa
    -18 - archívum - archív
    -20 - nyelvi kabin, 3. emelet - jazykový kabinet, 3. posch.
    -23 - kazánház - kotolňa
    -24 - fotokabin - fotokabinet
    -25 - gazdasági igazgatóhelyettes - hospodársky zástupca
    -26 - személyzeti részleg - mzdové oddelenie
    -29 - gazdasági felelős - ekonómka
    -77 - igazgató - riaditeľ
    031-552-2586 - iskolakonyha

Fényképalbum