ÜDVÖZÖLJÜK ISKOLÁNK HONLAPJÁN!

VÍTAME VÁS NA WEBOVOM SÍDLE NAŠEJ ŠKOLY!

Novinky

• Tanévnyitó 2015/16

Értesítjük a gimnázium diákjait, a kedves szülőket és minden érdeklődőt, hogy a 2015/16-os tanév megnyitója az iskola melletti sportpályán kerül megrendezésre 2015. szeptember 2-án, 9:00 órai kezdettel.

Az ünnepségre mindenkit szeretettel várunk.

• Az „Év Pedagógusa”

Augusztus 20-án kiosztották Dunaszerdahely város kitüntetéseit. 2015-ben az Év Pedagógusa megtisztelő címet iskolánk igazgatóhelyettese és tanára, Szolgai Miklós nyerte el.

Gratulálunk!!!   yesyesyes

• Érettségi - hatalmas siker országos szinten!!!

A hivatalosan nyilvánosságra hozott írásbeli érettségi eredmények alapján a Vámbéry Ármin Gimnázium az ország 390 középiskolája között 1. helyezést ért el MATEMATIKÁBÓL és MAGYAR NYELVBŐL.

• Megyei olimpia - kézilabda

A gimnázium fiú kézilabdacsapata a megyei olimpián a 3. helyet szerezte meg. A csapat tagjai: Gosztonyi József – Horváth Máté, Horváth Levente, Horváth Mátyás, Fekete Nándor, Brányik Mátyás, Csörgei Levente, Bénes Kristóf, Hencze Attila, Balogh Máté, Mészáros Csongor, Juhos Márk.

• Földrajzi olimpia - kerületi döntő

A Földrajzi olimpia kerületi döntőjében diákjaink nagyszerű eredményeket értek el. Az idősebbek kategóriájában Karácsony Eszter az 1. helyen végzett, és továbbjutott az országos döntőbe. A fiatalabb diákok versenyén Karácsony Gyula ugyancsak az 1. helyet szerezte meg.

• Floorball - kerületi forduló (fiatalabb lányok)

A fiatalabb lányok számára megrendezett floorball kerületi fordulójában a gimnázium csapata a 3. helyet szerezte meg. A csapat tagjai: Reszutyík Orsolya – Karácsony Eszter, Gráfel Boglárka, Gajdosík Rebeka, Nagy Réka, Balogh Anna, Koszorús Csenge, Matus Fanni, Patócs Natasa, Tóth Anna, Varga Csilla, Dohorák Eszter, Horony Zsófia, Almási Boglárka.

• Papírgyűjtés

A Föld napja alkalmából a gimnáziumban idén is megszervezzük a papírgyűjtést. Időpontja: április 20-23., naponta 7:15 és 16:30 között.smiley

• Kémiai olimpia - kerületi forduló

A Kémiai olimpia kerületi fordulójában Németh Friderika a 3. helyet szerezte meg. Ugyanezen a versenyen Boráros Márton a 4. helyen végzett.

Gratulálunk!   yes

• Matematikai olimpia

A Matematikai olimpia járási fordulóján Lelkes István a 2. helyet szerezte meg. A 3. helyen végzett: Dohorák Eszter, Varga Csilla és Karácsony Gyula.

• „Ismerd meg a szlovák nyelvet” (Poznaj slovenskú reč)

Az „Ismerd meg a szlovák nyelvet” (Poznaj slovenskú reč) verseny kerületi fordulójában Németh Friderika és Beňa Viktória ezüstsávos minősítésben részesült.