Navigácia

A Gazdasági és Szociális Reformok Intézete (Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy) közzétette az egyes oktatási
intézmények sorrendjét.

Születés- és névnapok

Zajtra (Sobota 26.7.2014)
Balogh Anna (III. O)
Cséfalvay Anna (IV. O)
Fehér Anna (VIII. O)
Horváth Anna (II. B)
Lelkes Anna (III. B)
Tóth Anna (II. O)
Pozajtra (Nedeľa 27.7.2014)
Keufel Dóra (II. O)

Statistics

Vámbéry Ármin Gimnázium

AZ ISKOLA ÖSSZES DIÁKJÁNAK, TANÁRÁNAK ÉS ALKLALMAZOTTJÁNAK

KELLEMES NYÁRI SZÜNIDŐT KÍVÁNUNK!

Novinky

• Az alapiskolás lányok kategóriájában megrendezett floorball országos döntőjében lányaink 4. helyezést értek el. A csapat tagjai: Reszutyík Orsolya – Karácsony Eszter, Gráfel Boglárka, Gajdosík Rebeka, Szűcs Rebeka, Nagy Réka, Balogh Anna, Tóth Csilla, Matus Fanni, Koszorús Csenge, Horony Zsófia, Patócs Natasa, Tóth Anna.

• Kémiai olimpia - kerületi forduló (C-kategória)

A kémiai olimpia C-kategóriájának kerületi fordulóján Németh Friderika a 3. helyet szerezte meg. A versenyen Boráros Márton a 4. helyen végzett. (Részletes eredménylista itt található.)

• Matematikai olimpia - Z6-kategória

A matematikai olimpia Z6-kategóriájában Varga Csilla 3. helyezést ért el. Ugyanezen a versenyen Dohorák Eszter a 4. helyen végzett.

Gratulálunk!   yes

• A földrajzi olimpia országos fordulójában Eperjesen (Prešov) Karácsony Eszter 3. helyezést ért el.
    A teljes eredménylista itt található.
    Gratulálunk!   yes

• A Katedra által meghirdetett „Az én édesanyám” esszéíró pályázaton Gaál Éva 1. helyezést ért el. A teljes eredménylista megtekinthető az alábbi hivatkozásra kattintva. A pályázati munka itt olvasható.
    Gratulálunk!   yes

• Nemzetközi és országos evezőpados verseny

A nemzetközi evezőpados bajnokság 2013/14-es idényében a gimnázium csapata a 3. helyen végzett. Az evezőpados verseny országos fordulójában iskolánk csapatai 3., 4. és 7. helyezést szereztek. A 3. helyezett csapat tagjai: Zsoldos Petra, Lukács Regina, Hájos Evelin, Fegyveres Orsolya.

• Matematikai olimpia - kerületi forduló

matematikai olimpia kerületi fordulójának „C” kategóriájában Öllős Péter 1. helyen végzett. A verseny „B” kategóriájában Lukovics Ádám 3. helyezést ért el.

• Infoprog - országos informatikai verseny

Az Infoprog országos informatikai verseny programozói kategóriájában a gimnázium csapata (László Tamás és Öllős Péter) 3. helyezést ért el.

Gratulálunk!   yes   (Részletes eredménylista alább.)

• Országos floorball döntő - idősebb lányok

A floorball bajnokság országos döntőjén az idősebb lányok korosztályában iskolánk csapata 6. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Baári Dóra, Tóth Bianka – Bachman Szabina, Kántor Petra, Nagy Beatrix, Laczkó Klára, Fehér Anna, Póda Júlia, Boráros Lilla, Szűcs Rebeka,Kántor Evelin, Bíró Sára, Domonkos Bianka, Varga Dominika.

• Szülői értekezlet

Értesítjük a tisztelt szülőket, hogy 2014. április 15-én (kedden), 16:00 órakor osztályszülői értekezleteket tartunk az egyes osztályok tantermeiben.

Szeretettel várjuk megjelenésüket.   smiley

Novinky

Kontakt

• Gymnázium Ármina Vámbéryho s VJM Dunajská Streda - Vámbéry Ármin Gimnázium Dunaszerdahely
    Nám. sv. Štefana 1190/4 Dunajská Streda
  • 031-59129-00 - központ - sekretariát
    -11 - porta - vrátnica
    -12 - könyvelési osztály - úsek účtovníctva
    -13 - biológiai kabin - biologický kabinet
    -14 - fizikai kabin - fyzikálny kabinet
    -16 - tanári - zborovňa
    -17 - igazgatóhelyettes - zástupca riaditeľa
    -18 - archívum - archív
    -20 - nyelvi kabin, 3. emelet - jazykový kabinet, 3. posch.
    -23 - kazánház - kotolňa
    -24 - fotokabin - fotokabinet